Warszawska Akademia Piłki Nożnej - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • LIGA TYPERÓW! Zapraszamy do wspólnej zabawy w typowanie wyników !!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Najbliższe spotkanie

KS Drukarz W-waKS Warszawska APN
KS Drukarz W-wa   KS Warszawska APN
2017-04-01, 00:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Tabela ligowa

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów
1. MKS Małkinia MKS Małkinia 0 bz
2. UKS Varsovia II W-wa UKS Varsovia II W-wa 0 bz
3. MKS Świt Nowy Dwór Maz. MKS Świt Nowy Dwór Maz. 0 bz
4.  MKS Dolcan Ząbki MKS Dolcan Ząbki 0 bz
5. KS Warszawska APN KS Warszawska APN 0 bz
6. KS Drukarz W-wa KS Drukarz W-wa 0 bz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
KS Drukarz W - wa - KS Warszawska APN
UKS Varsovia II W - wa - MKS Dolcan Ząbki
MKS Małkinia - MKS Świt Nowy Dwór Maz.

Statystyki drużyny

Wyniki

Mecze sparingowe

Aktualności

Treningi wiosna

  • autor: wapnwola, 2017-03-07 14:01

Trening roczniki: 1998 / 1999 / 2000

 

wtorek:        19:00 - 20:30, boisko, ul. Grenady 16;
 
czwartek:    19:00 - 20.30, boisko, ul. Grenady 16;

piątek:         19:00 - 20:30, boisko, ul. Okopowa 55A;

Nowy news

  • autor: wapnwola, 2016-12-01 14:34

Treningi 1-22 GRUDNIA 2016

Roczniki 1998-2000
 

Wtorek      19:00-20:30 Hala przy IGB Mazovia - ul. Kocjana 3

Czwartek  19:00-20:30 Hala przy IGB Mazovia - ul. Kocjana 3

Piątek        19:00-20:30 Hala przy Gimnazjum nr 48 - ul. Deotymy 25/33


Treningi sierpień

  • autor: wapnwola, 2016-08-26 13:08

Trening Roczniki 1998/99/00

 

wtorek: 19:00 - 20:30, boisko, ul. Grenady 16;
czwartek: 19:00 - 20.30, boisko, ul. Grenady 16;
piątek: 19:00 - 20:30, boisko, ul. Okopowa 55A;

Zestawienie spotkań

  • autor: wapnwola, 2016-08-26 12:25

Rocznik 98/99 – I liga okręgowa A1 Junior – Grupa 2

Zestawienie spotkań

 

Kolejka nr 1, data: 28-08-2016 niedziela, godz. 11:00, Hutnik Warszawa ul. Marymoncka 42
KS Warszawska APN II - KS Promyk Nowa Sucha

Kolejka nr 2, data: 31-08-2016 środa, godz. 17:30
KS Orzeł Kampinos - KS Warszawska APN II

Kolejka nr 3, data: 04-09-2016 niedziela, godz. 11:00, Hutnik Warszawa ul. Marymoncka 42
KS Warszawska APN II - KS Milan Milanówek

Kolejka nr 4, data: 11-09-2016 niedziela, godz. 13:00
MKS Korona Góra Kalwaria - KS Warszawska APN II

Kolejka nr 5, data: 18-09-2016 niedziela, godz. 11:00, Hutnik Warszawa ul. Marymoncka 42
KS Warszawska APN II - LKS Mszczonowianka

Kolejka nr 6, data: 21-09-2016 środa,
LKS Jedność Żabieniec - KS Warszawska APN II

Kolejka nr 7, data: 24/25-09-2016
KS Warszawska APN II - pauza

Kolejka nr 8, data: 01/02-10-2016
KS Promyk Nowa Sucha - KS Warszawska APN II

Kolejka nr 9, data: 09-10-2016 niedziela, godz. 11:00, Hutnik Warszawa ul. Marymoncka 42
KS Warszawska APN II - KS Orzeł Kampinos

Kolejka nr 10, data: 15/16-10-2016
KS Milan Milanówek - KS Warszawska APN II

Kolejka nr 11, data: 23-10-2016 niedziela, godz. 11:00, Hutnik Warszawa ul. Marymoncka 42
KS Warszawska APN II - MKS Korona Góra Kalwaria

Kolejka nr 12, data: 29/30-10-2016
LKS Mszczonowianka - KS Warszawska APN II

Kolejka nr 13, data: 05-11-2016 sobota, godz. 13:00, Warszawa ZS "Konar" ul. Okopowa 55A
KS Warszawska APN II - LKS Jedność Żabieniec

Kolejka nr 14, data: 12/13-11-2016
KS Warszawska APN II - pauza

 


Archiwum aktualności


Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Reklama

Zegar

Logowanie

Najnowsza galeria

Trening - maj 2012
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 9, wczoraj: 108
ogółem: 211 714

statystyki szczegółowe